• GRAJ nowocześnie i rozrywkowo!

• Polub nas na Facebooku!

• NAUKA - NOWE INSTRUMENTY!

• NOWA STRONA INTERNETOWA!

Copyright 2018 - .

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W okresie przedświątecznym nasi uczniowie kolejny raz spróbują swoich sił nagrywając płytę z kolędami.

Będzie to dla nich mały test umiejętności nabytych podczas zajęć muzycznych. Nauka w naszej szkole, nie skupia się tylko na zajęciach prowadzonych przez nauczyciela. Organizując koncerty i nagrania staramy się uatrakcyjnić naszym uczniom naukę oraz oswajać ich z wystąpieniami dla publiczności.

Takie doświadczenia na pewno zaowocują w przyszłości.

Grupa śpiewu pod kierownictwem Pani Olgi Skrzypczak – Kowalczyk wykona kolędy i utwory świąteczne. Na płycie zaprezentują się również uczniowie klasy instrumentów klawiszowych typu keyboard, pianino oraz klasy gitary.

Już niebawem będzie można posłuchać płyty na naszej stronie internetowej.