Początki naszej działalności to rok 2001 gdy szkoła funkcjonowała jako "Szkoła gry na keyboardzie i pianinie", wówczas tylko na tych instrumentach prowadzono naukę. Zajęcia odbywały się raz w tygodniu i z roku na rok skupiały coraz większa rzeszę uczniów.

Po kilku latach wzrosło zainteresowanie dzieci i młodzieży nauką gry na instrumentach. Została otworzona nowa placówka i aby w sposób pełniejszy zaspokoić oczekiwania muzyczne młodych artystów, postanowiliśmy zorganizować nowe klasy – klasę gitary klasycznej i klasę akordeonu.

Rok 2009 to bardzo dynamiczny rozwój szkoły. Otwieramy nowe placówki, a wraz z nimi nowe klasy: klasa śpiewu, nauka na flecie poprzecznym, skrzypce i perkusja. Obecnie dysponujemy 9-cioma klasami instrumentalnymi i klasą wokalną oraz prowadzimy różnego rodzaju zespoły muzyczne.

Obecnie w skład naszej szkoły wchodzi kilka placówek, które współpracują z wykwalifikowaną kadrą muzyków instrumentalistów z przygotowaniem pedagogicznym. Starają się oni z pasją przekazywać swoje umiejętności i wiedzę. Nieustannie pracujemy nad podnoszeniem jakości oferowanych przez nas usług, mając na uwadze satysfakcję i umiejętności naszych uczniów. Dbamy o to aby czas spędzony w naszej szkole był owocny.

Zapraszamy serdecznie do naszej szkoły!